Alle items met "Veiling"

Collactions veilt gesigneerde Andy Warhol bij Christie’s in Londen A 14 september 2016 / Collactions Verkoop, Kunst, Litho, Warhol, Veiling, Christies

Woensdag 21 september veilt Collactions de gesigneerde en gelimiteerde (177/300) litho Wayne Gretzky #99 van Andy Warhol bij Christie’s in Londen.

Lees meer »

Pagina's