Alle items met "Veiling"

Volger Leonard Bramer (17e eeuw) onder de hamer bij Collactions A 15 februari 2024 / Collactions Verkoop, Veiling, 17e eeuw, Bramer, Schilderij

The Presentation in the Temple, olieverf op doek, 52,6 x 75,6 cm

Lees meer »
Russisch Ikoon geveild door Collactions voor € 815 A 24 november 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, Ikoon

Afbeelding van de Heilige Sophia, de Wijsheid Gods

Lees meer »
Oosters Porselein taxeren en verkopen A 13 oktober 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees Porselein

Collactions taxeert vrijblijvend uw Oosters Porselein

Lees meer »
Paul Liot (1855-1902) onder de hamer bij Collactions A 22 september 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, 19e eeuw, Liot, Schilderij

Hertenjacht, olieverf op doek, 33 x 45 cm

Lees meer »
Collactions bemiddelt bij inboedelveiling - € 3.500 voor Hollands Staand Horloge uit 1730 A 08 juni 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, Inboedel, Klok

Uitgerust met zon- en maanstand en volledige kalender

Lees meer »
Collactions bemiddelt bij inboedelveiling - € 3.120 voor knoopkandelaar uit de 15e eeuw A 11 mei 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, Inboedel, Kandelaar

Hollandse messing kandelaar met 4 platte knopen

Lees meer »
Collactions bemiddelt bij inboedelveiling - € 3.500 voor lantaarnklok uit 1650 A 10 maart 2023 / Collactions Verkoop, Veiling, Inboedel, Klok

Engelse messing lantaarnklok met balansgang

Lees meer »
Collactions veilt Sajen Keris uit mogelijk 12e/13e eeuw A 08 december 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Krissen

3 luk en bekroning met gehurkte voorouder

Lees meer »
Antonio Lonza (1846-1918) onder de hamer in Wenen A 17 juni 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, 19e eeuw, Lonza, Schilderij

Genrestuk van Venetiaanse kunstenaar geveild door Collactions

Lees meer »
€6.500 voor famille rose penselenbeker met erotisch decor A 07 juni 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees, beker, erotica

Inzet bedroeg €2.000-4.000

Lees meer »
Collactions veilt famille rose penselenbeker met erotisch decor A 30 april 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees, beker, erotica

Inzet €2.000-4.000

Lees meer »
Collactions veilt exclusieve – 22 karaat goud - onyx halsketting A 05 april 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, ketting, Goud, onyx

Uitgevoerd door gerenommeerd Grieks sieradenhuis Savati

Lees meer »
Laatste 4 uit een collectie van 19 werken van Werner Mannaers onder de hamer A 17 maart 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Hedendaags, Mannaers, Works on Paper

Collactions veilt Works on Paper van Mannaers in België

Lees meer »
Collactions veilt Yongzheng (1723-1735) kop en schotel met oogstdecor voor €3.200 A 04 februari 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees, Yongzheng, famille rose

Inzet bedroeg €1.500-2.000

Lees meer »
Collactions veilt Kangxi vaasje voor €8.500 A 08 januari 2022 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees, Kangxi, Vaas

Inzet bedroeg €2.000-4.000

Lees meer »
Chinese Bronzen Wierookbrander onder de hamer bij Collactions A 20 november 2021 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees, Brons, 18e eeuw

Xuande merk, 18e eeuws, driepotig

Lees meer »
Antiek Zilver taxeren en verkopen A 13 oktober 2021 / Collactions Verkoop, Veiling, Zilver

Collactions taxeert vrijblijvend uw Antiek Zilver

Lees meer »
Ruim €2.200 betaald voor Cornelis Saftleven (1607-1681) in Londen A 25 september 2021 / Collactions Verkoop, Veiling, Saftleven, 17e eeuws

Studie van 17e eeuwse Nederlandse schilder geveild door Collactions

Lees meer »
Chinees Porselein taxeren en verkopen A 02 september 2021 / Collactions Verkoop, Veiling, Chinees Porselein

Collactions taxeert vrijblijvend uw Chinees Porselein

Lees meer »
Verloren gewaand werk in Wenen afgehamerd op €26.000 A 10 augustus 2021 / Collactions Verkoop, Veiling, Schilderij, Vallotton

Jongensportret van Felix Vallotton geveild door Collactions

Lees meer »

Pagina's